Klub Bezpiecznego Puchatka

 

Ponad 50% szkół podstawowych z całej Polski bierze udział w programie Klub Bezpiecznego Puchatka. 230 000 Pierwszoklasistów z ponad 7 000 szkół razem z Puchatkiem uczy się, jak być bezpiecznym w domu, w szkole i na drodze. W akcji biorą udział również dzieci naszych szkół podstawowych.

We wszystkich szkołach, które zgłosiły się do programu trwają obecnie zajęcia, prowadzone na podstawie materiałów Klubu Bezpiecznego Puchatka. Klasy I otrzymały od Organizatorów materiały edukacyjne dla nauczycieli, książeczki dla dzieci oraz broszury dla rodziców. Puchatek uczy Pierwszoklasistów bezpiecznego poruszania się po drodze, jakich zachowań unikać w szkole i dlaczego nie należy otwierać drzwi obcym.

Więcej informacji o programie na stronie www.bezpiecznypuchatek.pl

 
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości